egitim-teknolojileri-hizmetleri

Eğitim Teknolojileri Hizmetleri

15 yıldan uzun süredir kurumsal akademiler ve eğitim teknolojileri alanında çalışmanın getirdiği deneyim, güçlü altyapımız ve teknoloji ortaklarımız ile kurumunuz için uçtan uca uzaktan eğitim altyapısı kuruyoruz, güncel teknolojileri takip edip, süreçlerinize entegre ediyoruz, 2D, 3D, video, animasyon, oyunlaştırma, ekran eğitimi, mobil eğitimler gibi farklı tarzda uzaktan eğitimler tasarlıyoruz ve  sistemin sürekliliği için iletişim ve yönetim desteği veriyoruz.

İçerik Üretim Sürecimiz

Sektörel deneyimimiz ve multidisipliner bir ekibin verdiği güç ile kalite ve verimlilik odaklı, çevik proje yönetim metodlarını benimsediğimiz bir üretim sürecimiz bulunmaktadır.

İhtiyaç Analizi; İhtiyaç analizi, amaca ulaşacak bir eğitim tasarlayabilmek için sürecin olmazsa olmazıdır.

Senaryo Çalışması; Eğitim tasarım uzmanlarımız, ihtiyaçlarınızı ve öğrenme disiplinlerini bir araya getirerek, size özel bir senaryo çalışması yaparlar.

İçerik Üretimi; Kurumunuzun ihtiyacına göre belirlenmiş eğitim tarzını güncel teknolojiler ve profesyonel seslendirmenler kullanarak üretiyoruz.

Kalite Kontrol; Her eğitim mutlaka bizim tarafımızdan test edilerek size açılır.

Size Neler Sunabiliriz?

– Kurumunuza özel uzaktan eğitim çözümlerinin tasarlanması ve geliştirilmesi.
– Yurtdışından gelen eğitimlerinizin yerelleştirilmesi ve seslendirilmesi.
– Global şirketler için çok dilde uzaktan eğitim hazırlanması.
– Eğitim yönetim sistemi (LMS: Learning Management System) projelerinizin yönetilmesi.
– Mevcut uzaktan eğitim içerikleriniz veya satın aldığınız eğitim kataloglarının yetkinlikleriniz ile entegre hale getirilmesi.
– Mevcut uzaktan eğitim sisteminizin tutundurulmasının sağlanması.

size nasıl yardımcı olabilirim?

Kurumsal akademilerin kurulması, geliştirilmesi, gelişim okullarının tasarlanması, iç eğitmen veya konu uzmanları ile eğitimlerin tasarlanması, eğitim teknolojileri çözümlerinin gelişim yapısına entegre edilmesi, teknik ve davranışsal yetkinliklerin tanımlanması ve gelişim yollarının oluşturulması için çalışıyorum. Siz de ihtiyaçlarınız veya işbirliği imkanları için bana ulaşabilirsiniz.

Kurumunuzda ihtiyacınız olan tüm uzaktan eğitim ihtiyaçları için bize ulaşabilirsiniz.