uzmanlık alanları
  • Kurumsal Akademiler
  • Eğitim Teknolojileri
  • İç Kaynaklı Eğitim Süreçleri
  • Yetkinlik Analizi ve Yetkinlik Geliştirme
  • Deneyim Tasarımı
  • Süreç Geliştirme ve İyileştirme
  • İş Veren Markası ve İç İletişim
öğrenim
  • Yüksek Lisans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bahçeşehir Üniversitesi
  • Yüksek Lisans, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bahçeşehir Üniversitesi
  • Lisans, İstatistik, Mimar Sinan Üniversitesi

Koç Allianz, Eğitim Uzmanı (2004-2007); Satış kanallarının geliştirilmesi, Koç Grubu, Koç Allianz çalışanları ve satış kanalları için uzaktan eğitim sisteminin, süreçlerinin ve içeriklerinin geliştirilmesi.

Türk Telekom Akademi, Eğitim Teknolojileri Uzmanı (2007-2011); Türk Telekom, TTNET ve AssisTT Satış kanallarının geliştirilmesi, Türk Telekom Grubu için uzaktan eğitim sisteminin, süreçlerinin ve içeriklerinin geliştirilmesi, kurumsal akademi süreçlerinin geliştirilmesi.

Tofaş Akademi, Eğitim, Teknoloji ve Sistem Geliştirme Yöneticisi (2011-2017); Tofaş Akademi’nin yapılandırılması, eğitim teknolojileri altyapısının oluşturulması, iç eğitmen ve konu uzmanlığı yapısının oluşturulması, kurumsal bilginin yazılı hale getirilmesi, akreditasyon ve uluslararası yarışma süreçlerinin yönetilmesi, yan sanayi şirketlerinin insan kaynakları, eğitim ve teknik gelişim süreçlerinin geliştirilmesi.

Adisa Danışmanlık, Kurumsal Gelişim Danışmanı (2017-2019);Kurumsal akademi tasarımı ve geliştirme, şirketlerin yetkinliklerinin belirlenmesi, kurumsal-bireysel-fonksiyonel ihtiyaç analizlerinin yapılması, yetenek yönetimi süreçlerinin ve gelişim faaliyetlerinden oluşturulması.

Çelebi Havacılık Holding, Global Akademi Direktörü (2019); Çelebi Akademi’nin kurulması, global iç eğitmen ve konu uzmanlığı yapısının oluşturulması, eğitim içeriklerinin global hale getirilmesi, tüm grup için eğitim teknolojileri altyapısının oluşturulması ve VR gibi yenilikçi eğitim teknolojilerinin kullanılması.

15 yıllık kurumsal eğitim ve yönetim yolculuğu ve birçok ulusal / uluslar arası ödülden sonra şirketlerin kurumsal dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla, kurumsal akademi tasarımı, yetkinliklerinin belirlenmesi, kurumsal-bireysel-fonksiyonel ihtiyaç analizlerinin yapılması, gelişim ve yetenek yönetimi süreçlerinin geliştirilmesi, eğitim tasarımı ve deneyim tasarımı alanında hizmet vermekteyim.

size nasıl yardımcı olabilirim?

Kurumsal akademilerin kurulması, geliştirimlesi, gelişim okullarının tasarlanması, iç eğitmen veya konu uzmanları ile eğitimlerin tasarlanması, eğitim teknolojileri çözümlerinin gelişim yapısına entegre edilmesi, teknik ve davranışsal yetkinliklerin tanımlanması ve gelişim yollarının oluşturulması için çalışıyorum. Siz de ihtiyaçlarınız veya işbirliği imkanları için bana ulaşabilirsiniz.

Kurumunuzda ihtiyacınız olan tüm gelişim ihtiyaçları için bize ulaşabilirsiniz.