Brandon Hall HCM Technology Awards 2015

Brandon Hall Group‘un her yıl Learning and Development, Talent Development, Leadership Development, Talent Acquisition, Workforce Management, Sales Performance ve Technology alanlarında düzenlediği Brandon Hall HCM Excellence Awards’ın Technology kategorisi de sonunda açıklandı. Daha önceki kategorileri burada yazmıştım.

Biz de Tofaş Akademi olarak ilk defa katıldığımız bu kategoride yarışmada Bayi Eğitim Portalımız ile bronz ödül almaya hak kazandık.

Sizle bu önemli yarışmaya Türkiye’den katılıp, ödül alma başarısı gösteren tüm şirketlerimizi paylaşmak istiyor, hepsini başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

Best Advance in Gaming or Simulation Technology
Bronze Omsan Logistics Safe and Economic Driving Simulator
Best Advance in Learning Management Technology
Bronze Tofaş Türk Otomobil Fabrikası Tofas Akademi Dealer Portal
Bronze Turkcell Turkcell Academy Learning Management System

Kurumsal ödüller ile diğer yazılarıma ve önerilerime buradan ulaşabilirsiniz.

Bu blogu, kurumsal akademilerin yapılandırılması, kurumsal eğitim ve gelişim, yetenek yönetimi, yetkinlik analizi, öğrenme yolculuğu tasarımı, öğretim tasarımı, iç eğitmenlik, gelişim faaliyetlerinin tutundurulması ve kültürel dönüşüm konularında bilgi, deneyim ve uygulamalar paylaşmak oluşturdum. Ele aldığım herhangi bir konu ile ilgili sorunuz ya da yayınlanmasını istediğiniz bir konu öneriniz olduğunda gunduz.guldamlasi@outlook.com e-posta adresinden veya Bize Ulaşın sayfasından bana ulaşmanızı rica ediyorum.